O nás

O nás

Cíl a radost z práce. To je to, co tmelí tým Organic wines.

Máme zálibu v organických vínech. Rádi je vybíráme, rádi je pijeme a rádi je prodáváme. Víno nám vedle jeho silných kulturních prvků přináší jednoduše potěšení. Je naší zálibou – především to organické víno. Našim cílem je poskytnout Vám zdravější a mnohem přírodnější koncept a samozřejmě i kvalitu vína. Věříme, že organická vína nemají pouze méně škodlivin pro Vaše tělo v této éře chemikálií a pesticidů, ale zároveň jsou mnohem šetrnější k přírodě. Pokud máte nějakou alergii na víno, organická vína pro Vás mohou být dobrým řešením. Některá organická vína, která nabízíme, jsou zcela nesířená. Kdo netouží po menší kocovině, ať zvedne ruku!

Pokud patříte mezi lidi, kteří se starají o životní prostředí, planetu či zvířata – veganská vína jsou přímo jako dělaná pro Vás. Bio vína Vám nabízejí ryzí chuť přírody. Zní to jako přílišný luxus, ale je nezbytné v dnešní době užívat si pravou podstatu a chuť kvalitního vína. Méně je někdy více. Zapojme se a pomozme bio vinařům vytvořit lepší svět pro nás i naše děti. Vybíráme nejlepší organická vína z Česka, Evropy a okrajově z Nového světa a poskytujeme je Vám za férové ceny, častokrát za stejné, jako nakoupíte přímo u vinaře ve sklepě.

Je skvělé, že kolem nás je čím dál více lidí, kteří mají rádi, kupují a tím i podporují BIO výrobky. BIO vinaři se při pěstování hroznů a výrobě vína vrací k tradičním  staletími prověřeným postupům. Své hrozny pěstují v ekologicky čistém  prostředí a hlavně svou činností nepřispívají ke znečišťování našich  vod. Čistá voda je základ, protože tu do sebe hrozny vstřebávají a my ji  potom pijeme. Hrozny se sbírají ručně. Hotové víno se díky kvalitním  hroznům síří jen pomálu nebo vůbec a Vás potom ráno nebolí hlava  (samozřejmě po přiměřené konzumaci). Chuť BIO vín je rozmanitá, bohatá a  pestrobarevná jako sama příroda, ze které vína pochází, a díky šetrným  postupům při výrobě si víno tyto vlastnosti uchová. Zde si vskutku můžete směle připít na zdraví!

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů