Obchodní podmínky

Obchodní podmínky společnosti Organic Wines s.r.o.

Zaměření společnosti

Společnost Organic Wines nabízí kvalitní a značková vína v bio a biodynamické kvalitě. Některá vína splňují rovněž požadavky na kvalitu vín naturálních. Tato vína pro Vás pečlivě vybíráme na všech světových výstavách bio vín. Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme.

Platba objednávek

V objednávce máte možnost zvolit si úhradu:

· bankovním převodem

· platební kartou online

· pplatba kartou kurýrovi v případě doručení po Praze

Při zvolení možnosti platby bankovním převodem Vám pošleme fakturovanou částku s číslem našeho účtu po zpracování objednávky. Zboží Vám bude dodáno do 3 pracovních dnů po připsání fakturované částky na náš účet. Při zvolení možnosti online platby Vám bude zboží dodáno do 3 pracovních dnů po připsání částky na náš účet.

Převzetí daňového dokladu zákazníkem

Faktura (daňový doklad) vystavená společností Organic Wines s.r.o. za objednané zboží je zákazníkovi zaslána emailem. Pokud si zákazník přeje obdržet tištěnou fakturu, je potřeba nás na to upozornit.

Ceny

Ceny jednotlivých položek se řídí aktuálním ceníkem společnosti Organic Wines s.r.o. Společnost si vyhrazuje právo změn. Ceny uvedené u produktů na e-shopu jsou s DPH.

Doručení zboží

Doprava

Při objednávce vyšší než 3.000 Kč vč. DPH je doprava zdarma, při objednávce nižší než 3.000 Kč je účtováno dopravné od 135 Kč.

Osobní vyzvednutí

Je možné:

1. V našem skladu: Průmyslová 1368, 25301 Hostivice, Praha

2. V prodejnách Organic Wines sro

Vyčkejte na SMS zprávu/email o tom, že máte zboží připravené k odběru.

V případě jakýchkoli dotazů spojených s dopravou nás kontaktujte na: info@organic-wines.cz

Odstoupení od smlouvy Kupujete-li zboží jako soukromá osoba, máte v souladu s § 1829 NOZ možnost odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží.

· Vrácení finančních prostředků spotřebiteli: Uplatní-li spotřebitel právo na odstoupení od smlouvy podle § 1832 odst.1, má právo pouze na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. Dodavatel je zároveň povinen vrátit spotřebiteli zaplacenou finanční částku nejpozději do 14 dnů od odstoupení.

Reklamace

E-mail: info@organic-wines.cz

· Tel.: 608 818 059 · Kupní cena nebo její část bude zákazníkovi vyplacena v nejkratším možném termínu, nejpozději však do 30 dnů po vrácení zboží.

· Doporučujeme, aby si zákazník zkontroloval dodávku ihned při převzetí zboží.

· O výsledku reklamace je zákazník informován dodavatelem telefonicky či elektronickou formou.

Garance

Po dodání dodavatel neručí za škody způsobené nevhodným skladováním nebo zacházením se zbožím ze strany zákazníka. Jsou uznány pouze prokazatelné senzorické závady kvality vín, a to při navrácení většiny obsahu láhve.

Trvanlivost, ročníky vín

Trvanlivost jednotlivých druhů vín a destilátů je individuální. Optimální dobu spotřeby a případnou dobu archivace uvádíme u každého vína zvlášť.

Kvalitní víno jako přírodní produkt každým rokem změní ročník, při širokém sortimentu vín může docházet ke změnám rychleji, než se stačí aktualizovat internetová nabídka nebo tištěná prezentace v katalogu. Pokud dojde ke změně ročníku v době objednávky, je automaticky dodán ročník následující. V případě, že kupující trvá na uvedeném ročníku a jiný nechce, musí toto výrazně označit do poznámek pod objednávku.

Změny obchodních podmínek

Platební, dopravní, reklamační a termínové podmínky se řídí platnými obchodními podmínkami společnosti Organic Wines s.r.o. a jejich autorizovaných distribučních partnerů. Organic Wines s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen a ročníků nabízených vín dle aktuální platné nabídky. Dodavatel si vyhrazuje právo obchodní podmínky měnit.

Ochrana osobních údajů

Kupující souhlasí se zpracováním těchto svých osobních údajů: jméno, příjmení, adresu, telefonický kontakt, e-mailový kontakt, v případě firemních údajů IČ, DIČ.

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Nejsou poskytovány třetím osobám - s výjimkou předání nezbytných údajů kurýrním službám pro dodání zboží.

Ochrana autorských práv

Veškeré uveřejněné podklady na internetovém obchodu www.organic-wines.cz jsou chráněny autorským zákonem č. 121/2000 Sb.